Przeglądałem internet pod kątem perełek sprzętu gamingowego i znalazłem bardzo ciekawą ofertę, a że nie jestem samolubny, to zdecydowałem się podzielić tym z Wami, bo wiem, że potraficie docenić kawał dobrego sprzętu.
Teraz konkrety- dzisiaj do zaprezentowania mam dla was profesjonalne biurko gamingowe. Producent traktuje swoje dzieła jako zmysł artystyczny i nie podpisuje ich swoim nazwiskiem, to unikat na skale światową i niesamowity prestiż, a także interesująca tajemnica dla właściciela. Biurko w formacie piętrowym, najwyższa możliwa jakość materiałów (drzewo z upraw ekologicznych), bardzo wygodne rączki do otwierania, do tego innowacyjna półka na klawiaturę- wysuwana pod głównym blatem, co jest elementem luksusowym. Mnóstwo miejsca na wielki monitor, spokojnie może być zakrzywiony, dużo miejsca na nogi i wygodny fotel z wyższej półki. Warto również odnotować miejsca zamaskowane, gdzie możemy schować np. dokumenty albo prywatne akcesoria. To jest biurko zaprojektowane dla XXI wieku, wiele dogodności i nowinek technicznych.
UWAGA! Totalnie gratis otrzymujecie trzy zdjęcia najlepszych zawodników na świecie. Identyczny model biurka będzie używany podczas Majora w Berlinie. Szczególnie polecane do CS:GO, bo blat spełnia również funkcję podkładki- od dzisiaj koniec z kupowaniem drogich podkładek co kilka miesięcy. Zapomnij o tym i kup profesjonalne biurko gamingowe.
Sam posiadam identyczny model gamingowy, więc tym razem odpuszczam i kto pierwszy, ten lepszy.

https://allegro.pl/oferta/biurko-niebieskie-mlodziezowe-gamingowe-8252968234

#csgo #leagueoflegends #gry