Cześć! Dawno nie rozdawaliśmy Wam gier, ale w ten „piękny” niedzielny dzień trzeba to zmienić! Przy okazji chcielibyśmy ogłosić, że startujemy w 10 edycji rankingu zaufanych sklepów organizowanych przez @Ceneo pośrednio #rozdajo będzie związane właśnie z tym konkursem 🙂

Do rozdania mamy #cyberpunk2077 na platformę #gog , wreszcie będziecie mogli wycofać preorder i starty CD Projektu będą opiewały na więcej niż 21,37 zł #pdk . Wygrany dostanie klucz w dniu premiery.

Dodatkowo jako, że Ceneo będzie organizował galę wręczenia nagród to jeśli wygramy, wypowiemy/wpleciemy w podziękowania (jeśli takowe będzie) najbardziej plusowany komentarz, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku! Swoje propozycje wrzucajcie w komentarzach.

Zasady #rozdajo
1. Plusujecie wpis
2. Oddajecie głos na nasz sklep https://www.ceneo.pl/sklepy/redgame.pl-s29837 klikając zielony przycisk „Zagłosuj” (niestety wymagany facebook)
3. Opcjonalnie dodajecie komentarz z wypowiedzią/słowem jakie mamy wypowiedzieć/wpleść w podziękowaniach na gali rozdania nagród!

Jutro o 14:00 wylosujemy osobę, która otrzyma nagrodę i wybierzemy komentarz do podziękowań (oczywiście udokumentujemy to).

#rozdajo #cebuladeals #gry #cyberpunk2077 #cyberpunk #zadarmo #gog